Nedokončený chodník - Račianske mýto

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Červeňanová 12. októbra 2015

Takto chodíme už mesiace - cez drevené dosky - niekto zabudol spraviť asfaltový povrch

15. október 2015

Daniel Dudinský

Nedokoncena uprava chodnika

ktosi zabudol upravit rozkopanu povrchovu upravu chodnika po tahani kabla, v tejto casti. ak to pocka na sneh, som zvedavy, ako tam a kto bude odhrnat.
22. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca komunikácie ešte stále prebiehajú sanačné práce. Do dvoch mesiacov by mali byť ukončené.

Oddelenie komunikácie a marketingu
28. október 2015

Červeňanová

Chodník je už opravený, ďakujeme.
06. november 2015

Jana Plevová

Dobrý deň,

Chodník je opravený.
07. december 2015

Mária

skôr zaplátaný

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania