Nova skladka stavebneho odpadu smerom na hran.prechod Rajka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

Vyriešený

Zaslal: migel001, 15. októbra 2015

Nova skladka stavebneho odpadu na bocnej ceste smerom na hran.prechod Rajka. Prosime o odstranenie.

15. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet sa týka MČ Bratislava - Čunovo. Táto skládka sa nachádza v k.ú Čunovo.



MÚ MČ Bratislava - Rusovce
19. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dnes bola skládka odpadu na hraničnom priechode Rusovce -Rajka odstránená.

Gabriela Ferenčáková, starostka MČ Bratislava-Čunovo
09. november 2015

Pavel Mokran

Takto si predstavujem reakciu samosprávy :)
Žiadne zbytočné reči, ako sa to nedá, ale okamžitá náprava...

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.