Obrovská mláka pod prístreškom na zastávke Farského

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Fero 15. októbra 2015

Po rekonštrukcii križovatky Bosákova-Jantárová cesta sa pod prístreškom zastávky MHD hromadí daždová voda. Počas dažďa je prístrešok nepoužiteľný, cestujúci sa nemajú kam skryť. Nie je prístup k cestovným poriadkom, lavičke.
Voda pôvodne odtekala buď na cestu, kde je teraz zvýšený obrubník, alebo do trávy, tu odtoku bráni nezmyselne vysoko položená dlažba.

Prosím kontaktujte zhotoviteľa stavby nech problém odstráni.

20. október 2015

Katarína

Takisto som upozornila na tento problém, nevšimla som si, že už je pridaný.
21. október 2015

Emil

Zastávka MHD

Počas dažďa je táto zástavka úplne zbytočná, pretože je celá pod vodou.
26. október 2015

František

Pevne verím, že tam ešte bude spravený nový povrch chodníka, čo naznačuje aj tá vyvýšená slepecká dlažba. Neviem ale, prečo to nespravili všeto naraz.
02. november 2015

Fero

Povrch chodnika bude opraveny, ale az po ukonceni stavby. Takze pol roka prave cez to najhorsie obdobie ked bude prsat, snezit, fucat budu ludia stat bud po kotniky vo vode, alebo na dazdi. Vyborne.
05. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Ako nás informoval správca, je pripravená náprava plánuje sa natiahnuť asfaltový koberec.

Oddelenie komunikácie a marketingu
29. december 2015

Fero

Podnet moze byt uzavrety ako vyrieseny. Sice v biednej kvalite a tym najhorsim moznym sposobom bol povrch chodnika a nastupiska zastavky kompletne vymeneny za novy asfaltovy koberec.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania