Poklop od kanála

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený
meno
Hayduke 18. októbra 2015

Poklop od kanala je uvolneny, niekomu sa tam raz prepadne dieta alebo pes.

02. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Rád by som Vás požiadal o zaslanie bližšej lokalizácie daného poklopu.
Prosím zašlite mi to na adresu polas@lamac.sk

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
11. november 2015

Pete

opravene, dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania