Neupravené námestie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Marin Kacik 19. októbra 2015

Prerastena trava na celom Hviezdoslavovom namesti... Prepadavajuce miesta..Take pekne miesto a tak zanedbane... Vsade odpadky , trava , zelina , listie.Toto by sa v inych metropolach nemohlo stat.....

11. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet považujem za opodstatnený len pokiaľ ide o prerastenú trávu na niektorých miestach. Tento problém riešime, bude si vyžadovať nielen chemické odburinenie dlažby, ale aj vyčistenie špár medzi kockami a nové "vyšpárovanie". To všetko by sa malo dokončiť na budúci rok, po skončení Vianočných trhov a prevádzke verejného klziska.

Pokiaľ ide o odpadky a lístie, dovolím si oponovať, nakoľko námestie čistíme dvakrát denne, ani z priložených fotografií nie je zrejmé, aké odpadky má sťažovateľ na mysli. Pokiaľ ide o lístie, nastala jeseň a listy padajú zo stromov prakticky nepretržite, priebežne sú odstraňované, žiaľ nemôžeme si dovoliť mať na námestí nonstop zametačov, ktorý budú listy odstraňovať stále. Ďakujem za pochopenie.

Radoslav Števčík, starosta Starého Mesta
11. november 2015

Marin Kacik

Dakujem za odpoved... Ked ste vy spokojny tak je dobre...
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Hviezdoslavovo námestie je vyčistené od lístia aj buriny.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania