Žiadosť o osadenie fitness prvkov na Ul. J. Stanislava

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
meno
Matej47 22. októbra 2015

ŽIadam nahradiť vo dvore J. Stanislava - Tománkova staré, ošarpané a nepoužívané hracie prvky za moderné fitness prvky.
Deti tým prilákame viac k športu a nie iba k počítačovým hrám.

Zároveň chcem poukázať na znečistenie tohoto priestranstva sklom, smeťami,...

23. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade žiadosti viacerých obyvateľov daného bytového domu budeme uvažovať nad osadením podobných fitness prvkov, v blízkostí danej ulice sa však podobné prvky už nachádzajú. Snažíme sa riešiť umiestňovanie nových prvkov aj na základe vyjadrenia obyvateľov danej lokality, nielen na základe požiadaviek jednotlivcov. Prioritou mestskej časti je oprava detských ihrísk a detských hracích prvkov.
V predmetnom bloku bytových domov sú veľmi protichodné požiadavky na využitie daného priestoru (od zelene, parkoviska až po fitness prvky), pre lepšie posúdenie ďalšej úpravy by bolo dobré zaslať vyjadrenie združení vlastníkov bytov predmetného bloku, tj. J. Stanislava 2-8 a Tománkova 2-6.

Mgr. Michal Drotován

Vedúci oddelenia dopravy a životného prostredia
MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves
michal.drotovan@karlovaves.sk
Tel: 00421 2 602 59 218
29. október 2016

Anonymný užívateľ

Navrhujem uzatvorit podnet. Ak sa nevedia dohodnut vlastnici, co s tym ma mestska cast? Ci je v plane mat tu jeden podnet od kazdeho vlastnika bytu na danej ulici?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania