Ker prerastajúci nad chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

ker prerastajuci nad chodníkom zabraňuje chodcom používať jeho celú šírku

02. november 2015

Odpoveď samosprávy

Orez predmetných kríkov na Starhradskej ulici, ktoré zasahujú do pochôdznej časti chodníka, zabezpečíme prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
22. máj 2016

Peter

kríky sú už odrezané

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania