Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zničený a zhrdzavený kôš

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Marek Hegci, 31. októbra 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

odpadnuty kôš

19. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto postupne v rámci obmedzených finančných možností obnovuje smetné nádoby v meste. Do konca roku by malo byť vymenených cca 500 nádob, vieme však, že je potrebné vymeniť cca 1500 košov. Podľa možností a situácie s ostatnými nádobami bude vymenený aj tento smetný kôš.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
11. december 2015

Jan Bakos

Smetný kôš

Na rohu Laurinskej a Námestia SNP je smetný kôš v žalostnom stave. Obal koša je odtrhnutý (odhrdzavený), vrchnák je vlastne v koši a samotná nádoba na smeti je vedľa koša.
15. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca komunikácie, kôš bude vymenený do dvoch týždňov.

Oddelenie komunikácie a marketingu
12. február 2018

Martin U

kôš bol odstránený
13. február 2018

Jardo Mladší

aj to je riešenie.....

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.