Pod Vŕškami býva najväčšia tma...

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený

Prosím vás o vysvetlenie, prečo bočná ulica od obytného domu Pod Vŕškami až po Billu nie je dlhodobo vôbec osvetlená verejným osvetlením.
Ďakujem za osvetlenie problému!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania