Nesprávna príkazová dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matúš Valter 05. novembra 2015

Na Viedenskej ceste, na rázcestí zjazdu na Einseteinovu a nadjazdu nad Einsteinovou je nezmyselne umiestnená príkazová dopravná značka C 6a - Prikázaný smer jazdy obchádzania vpravo. V prípade, ak vodič smeruje rovno (obchádza ostrovček zľava) - ponad Einsteinovu ulicu na Viedenskú cestu, pácha priestupok. Značku je podľa môjho názoru potrebné vymeniť za značku C 6c - Prikázaný smer jazdy obchádzania vpravo alebo vľavo.
Situácia je vyobrazená aj tu: http://bit.ly/1HsMx7u

18. november 2015

Matúš Valter

Značka bola necelý týždeň po nahlásení podnetu vymenená za správnu. Podnet vyriešený :)
(Ozaj, prečo sa nedá pridať aktualizácia podnetu bez pridania obrázku?)
18. november 2015

Michal Haman

V podstate preto, prečo ani podnet nie je možné pridať bez fotografie. Pre Odkazprestarostu.sk je dôležité problém vizualizovať a tiež aj aktualizácia, ktorá má reflektovať zmenu stavu podnetu by mala byť doložená fotodokumentáciou.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
18. november 2015

Matúš Valter

@Michal: Ďakujem za vysvetlenie - niektoré aktualizácie (napríklad tento) však nemôžem odfotiť za jazdy. A OPS je potom ochudobnené o aktulizáciu :)
18. november 2015

Michal Haman

Veď áno, žiadne nastavenie systému nie je dokonalé. V tomto prípade verím, že postačia aj komentáre.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
19. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, značku dal správca komunikácie vymeniť. Ďakujeme za upozornenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania