Vrak na parkovisku 2.

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Martin 06. novembra 2015

Auto- vrak, podozrenie na prespavanie bezdomovcou v aute.

27. január 2016

Martin

Vrak na parkovisku

Vrak na parkovisku, opustene vozidlo v ktorom prespavaju asi bezdomovci
28. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Uvedené parkovisko nie je v správe ani vo vlastníctve mestskej časti Bratislava Ružinov a z uvedeného dôvodu nie je možné vykonať odťah.


kancelária starostu
15. február 2016

ferkooo

stav sa zhoršuje
15. február 2016

ferkooo

prespavaju tam bezdomovci
15. február 2016

ferkooo

odomknute bordel všade okolo auta
21. august 2018

Lukáš Bartošovič

podnet mozete oznacit ako vyrieseny (alebo uzavrety), dnes som presiel parkoviskom krizom-krazom a dodavka z opisu a fotografii sa tam uz nenachadza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania