Ďalší bilboard

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Nie je tých bilboardov pri cestách veľa?

13. november 2015

Stefan

Podla magistratu zjavne nie... Trojnozky, bilboardy, megaboardy podla toho vzdy viem, ze uz som v Bratislave...
13. november 2015

Bratislavská občianska samospráva

A stále pribúdajú a budú pribúdať, ďalší je na výjazde z D2 na Bratskú smerom od Lafranconi pred nadjazdom nad D2.
30. november 2015

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu na novú reklamnú stavbu stavebný úrad dňa 9.11.2015 vykonal miestne zisťovanie, ktorým sa opodstatnenosť podnetu potvrdila. Stavebný úrad zistil, že reklamnú stavbu na pozemku parc. č. 1866/23, 1866/37 v lokalite Jantárová c. – Vyšehradská ul. uskutočnila spol. NUBIUM, s.r.o.
Stavebný úrad k stavbe nariadil Štátny stavebný dohľad, po zisteniach na štátnom stavebnom dohľade bude stavebný úrad postupovať v intenciách zákona.


mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania