Rizikový stav na vozovke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Matúš Dusza 08. novembra 2015

Na privádzači na diaľnicu D2 v Lamači v podjazde (Miesto vyznačené v prílohe aj s fotkou miesta) zo steny trčí von nejaké potrubie z čoho vyteká voda.
Prízemné mrazy už prídu čoskoro a ak sa to neošetrí, bude to hotové klzisko na tom mieste a miesto sa stane vysoko rizikové.
Písal som na správu diaľnic a bolo mi povedané, že daný podjazd nie je v ich réžii.
Problém som nahlasoval už pred mesiacom na magistrál. Odpoveď s poďakovaním došla, ale skutek utek. Voda na ceste stojí stále, dnes ráno to už bolo namrznuté!!!

09. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dovoľujeme si Vás informovať, že keďže predmetná lokalita nie je na území našej mestskej časti Bratislava- Lamač, nevieme sa k problematike kompetentne vyjadriť.

V. Rychtáriková, ODUR, MÚ MČ BA- Lamač
09. november 2015

Matúš Dusza

Čo tak to preposlať na kompetentných?
Alebo si chce celá samospráva počkať na prvé rozmlátené auto a zranených? Predpokladám, že nie.
30. august 2017

martin

Komu mame dany problem adresovat?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania