Neoznačená stavba na J. Jonáša

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý

Na luke medzi VW a rodinnymi domami smerom na zeleznicnu stanicu (na J. Jonasa) prebiehaju rozsiahne terrene upravy a je tam postaveny dvojposchodovy komplex unimo buniek. Kde zistim, co sa tu deje a kto to povolil, na webe mestskej casti nie je o tom ani slovo. Ak ta stavba nie je rovno nelegalna, urcite nie je spravne oznacena.

25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, myslím, že podnet už je neaktuálny, môžeme ho uzavrieť.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania