Nezasadené kríky na "novej" zastávke Zochova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2012

Chcel by som upozorniť kompetentných, že na zrekonštruovanej zastávke Zochova na Staromestskej ulici boli v rámci rekonštrukcie osadené nové kvetináče s krovinami. Tieto kríky však NEBOLI ZASADENÉ!!! Robotníci ich v návale práce len položili do kvetináčov a nezasypali zemou. Čoskoro v takomto stave tieto kríky vyschnú a na ďalšie desaťročia budú na mieste len rozbité kvetináče. Pokúste sa toto napraviť a kríky okrem zasadenia aj poriadne vyživiť a zavlažiť, aby sa spamätali. Ďakujem.

19. október 2012

Peter

Zasadené boli, len dáky magor ich vytrhol a ohadzoval sa s nimi. Fakt smutné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania