Opustený vrak na Mierovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
El Padre 15. novembra 2015

Tento vrak Renaultu Laguna EČV BL 917 AX sa nachádza už pár rokov neďaleko Miestneho úradu Ružinov na Mierovej ulici za vchodom č.2 pri terase. TK a EK boli platné do 20.1.2013. Vozidlo má prázdne pneumatiky a odtrhnutý výfuk. Celkovo tak špatí vzhľad okolia a zbytočne zaberá miesto.

19. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Riešenie vozidiel a skúmanie platnosti EK a TK s platným EČV nie je v kompetencii Mestskej časti Bratislava – Ružinov. Takéto vozidlá sú postúpené na priame vybavenie na Okresný úrad Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.



kancelária starostu
09. jún 2017

Radoslav Pribula

Opustený vrak na Mierovej

Tento vrak Renaultu Laguna tu bol už nahlásený pred rokom a pol. Jedná sa o vozidlo s prázdnymi pneumatikami a odtrhnutým výfukom. Keďže vtedy mal EČV, problém ste odkázali na Okresný úrad Bratisava.
Teraz je už bez ŠPZ, prosím o vyjadrenie, aké sú ďalšie kroky na jeho odstránenie, nakoľko zaberá miesto a špatí okolie.
12. júl 2017

Ružinov - Prievoz

Vozidlo bez EČV

Dobrý deň,
Zo zadnej strany vchodu na Mierovej 2 sa nachádza opustené vozidlo bez EČV. Prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem
13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Vozidlo zaradíme na odstránenie.

MU Bratislava Ružinov
10. november 2017

Edita Višvaderova

Vrak tam stale stoji
02. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo sa na mieste už nenachádza čiže vyriešené.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania