Vyvalené stĺpiky a rozjazdený trávnik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2012

Chcel by som poprosiť mestskú časť Nové mesto, čo by mohla zjednať opravu a znovuosadenie a doplnenie stĺpikov na Račianskej ulici číslo 17. Zároveň s osadením stĺpikov by bolo fajn vysiať trávu na poškodené miesta a vyregulovať vodorovným dopravným značením parkovacie miesta označené v priloženej fotografii, aby zostal dostatok miesta na prejazd áut, ktoré sú v opačnom prípade nútené opäť vyvaliť stĺpiky a jazdiť po tráve. Ďakujem.

12. november 2012

Marek Tettinger

Pekný deň,
stĺpiky by mali byť v najbližších dňoch opätovne osadené.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

stĺpiky by mali byť v najbližších dňoch opätovne osadené.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
15. november 2012

Anonym

Vážený pán Tettinger,
len osadenie stĺpikov nepomôže. Je potrebné vodorovným dopravným značením upraviť aj parkovanie vozidiel, prípadne vyzvať mestskú políciu, aby vykonávala na tomto mieste kontrolu dodržiavania minimálneho zachovania miesta pri zastavení a státí vozidla. Čo sa stane, ak budú na miesto osadené stĺpiky? Vodiči áut ich vyvalia, lebo kvôli parkujúcim autám nebudú mať kadiaľ prechádzať. Zároveň by som Vás chcel s osadením stĺpikov poprosiť, či by bolo možné obnoviť aj zničený trávnik. Ďakujem.
28. november 2012

Marek Tettinger

Pekný deň,
stĺpiky boli opätovne osadené. Políciu sme vyzvali, aby vykonávala kontrolu aj tejto oblasti.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
28. november 2012

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

stĺpiky boli opätovne osadené. Políciu sme vyzvali, aby vykonávala kontrolu aj tejto oblasti.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
05. január 2013

Anonymný užívateľ

Pán Tettinger, boli ste sa na mieste pozrieť, resp. videli ste nejaké fotografie po osadení stĺpikov? To ste tam poslali nejakých mentálne retardovaných ľudí, ktorí nerozmýšľali pri osádzaní stĺpikov, alebo aspoň priemerne inteligentných, ktorí počúvli príkaz retardovaného vedúceho??? Stĺpiky sú osadené asi meter od hrany asfaltu a teda absolútne nič nevyriešili, pretože aj naďalej sa tam jazdí po blate a ničí sa trávnik. Poprosím premiestniť stĺpiky ku kraju asfaltu, na jar obnoviť trávnik a vyznačiť parkovacie miesta vodorovným značením tak, aby tadiaľ vedeli prechádzať autá bez poškodzovania trávnika a stĺpikov - presne ako bolo navrhované v podnete. Veľmi pekne ďakujem za tlmočenie tejto žiadosti zodpovedným zamestnancom a prajem pekný deň.
07. január 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
norma o projektovaní pozemných komunikácií hovorí, že z hľadiska bezpečnosti dopravné zariadenie (dopravný kolík) nemôže byť umiestnené na hranici vozovky.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania