Vyznačenie priechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2012

Chcel by som poprosiť o vyznačenie, alebo vlastne obnovenie priechodu pre chodcov pri budove NBS na ulici Imricha Karvaša pri križovatke s Mýtnou ulicou, ktorý bol na danom mieste pred asi 10 rokmi ešte viditeľný. Obnoviť ho nežiadam ani tak kvôli bezpečnosti, ako kvôli neustále parkujúcim autám znemožňujúcim plynulý prechod chodcov. Ďakujem.

18. október 2012

Peter

Súhlas. A priechod je potrebné obnoviť aj na druhej strane, smerom k Fazuľovej ulici. Okrem toho je potrebné posunúť pri priechode aj stĺpiky na okraj chodníka smerom k vozovke, pretože na tých znížených obrubníkoch parkujú autá.
15. november 2012

Anonym

Nech leniví páni od stoličky z úradu prezradia, kadiaľ majú ísť chodci??? Poprosím preposlať magistrátu fotografiu na doplnenie podnetu.
15. november 2012

Anonym

Každodenná realita. Poprosím preposlať fotografiu na magistrát ako doplnenie podnetu, aby sa zodpovední konečne postavili zo zadkov a išli sa na miesto pozrieť!!!
03. august 2019

Martin U

Priechod tam dodnes nie je. Treba preposlať zodpovedným.
06. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. september 2019

Martin

Pripajam sa k vyzve, prechod treba aj na druhej strane pri Slovanskej. Auta casto parkuju dokonca aj na znizenom obrubniku. Obrysy stareho prechodu este mozno na foto vidiet.

Fajnsmekri si vsimnu znacku zakaz statia a jej uplatnovanie v praxi.
03. október 2019

Martin U

7 rokov nestačilo na vyznačenie jedného priechodu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania