Nezmyselná značka, alebo tolerované porušovanie zákona???

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2012

Chcel by som sa opýtať, aké má značka zákaz státia na ulici Imricha Karvaša pri budove NBS opodstatnenie. Buď mesto chce, aby na danom mieste parkovali autá, čo by im legálne umožnilo odstránaním tejto značky, alebo si nevie urobiť poriadok a organizácia, ktorá má dohliadať na dodržiavanie zákona - v tomto prípade mestská polícia úplne zlyháva, nakoľko tento nelegálny stav toleruje. Poprosím zjednať nápravu či už odstránením značky, alebo zabezpečením dohľadu nad zákonom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania