"Blatová" Levická ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2012

Chcel by som poprosiť samosprávu, či je možné na Levickú ulicu do priestoru niekdajšieho trávnika, na ktorom počas výstavby OC Centrál parkovalo množstvo zásobovacích vozidiel, čím ho totálne zničili zasiať nový trávnik. Zároveň by som chcel poprosiť, či by bol možné odstrániť zo zeme železné stĺpiky s drôtami a ten veľký žltý stĺp na fotografii. Ďakujem.

19. október 2012

Jozef

Je krasne, ako sa v tomto state rozmysla naopak :D ...vsade inde je trava pre ludi. U nas je zo strany chodnika natiahnuty drot a zo strany cesty krasny pristup pre parkovania-chtivych... ja sa na tom uz zacinam normalne bavit...
12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť obdržala Váš podnet, v ktorom ste nás poprosili o výsadbu trávnika, na ktorom počas výstavby OC Centrál parkovali vozidla. Oznamujeme Vám, že pracovníci referátu životného prostredia vykonali obhliadku v uvedenej lokalite a na jej základe mestská časť pristúpi k rokovaniam s investorom stavby o revitalizácii uvedenej plochy.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
10. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť vyzvala vlastníka pozemku Hlavné mesto SR Bratislava, aby predmetnú plochu upravil.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
28. február 2018

Martin U

Mám pocit že sa na tomto zničenom trávniku realizovala Zelená hliadka. Niečo by mohlo vyrásť
22. marec 2018

Pika

Ano, miesta cast ignorovala situaciu a az Zelena hliadka pomohla obyvatelom. Uz tam rastie trava, skoda ze aktivisti musia suplovat z dani platenu samospravu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania