Zničený kôš na Púpavovej 51

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
big_brother 23. novembra 2015

Za panelákom na Púpavovej ulici č. 51 je zničený kôš na psie exkrementy.

25. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Vykoname obhliadku rozsahu a druhu poskodenia a objedname opravu kosa.
Dakujeme za upozornenie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
26. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Kos bol vymeneny v decembri 2015.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania