Vrak na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Vrak vozidla na parkovisku pred domom na Ivana Bukovčana 5/7 už 3 mesiace bez povšimnutia.

01. december 2015

Odpoveď samosprávy

Odstraňovanie vrakov riešime v spolupráci s mestskou políciou. Požiadali sme mestskú políciu o umiestnenie výzvy na odstránenie vraku, Po mesiaci od umiestnenia výzvy nechávame auto odtiahnuť na vrakovisko, v prípade, že majiteľ auta na výzvu nereaguje.

OVDŽP
07. december 2015

Martin

Ani sa mi nechce veriť, že i napriek tomu, že okrskár má kanceláriu priamo v DNV trvá tak dlho umiestnenie jednej výzvy.
15. január 2016

Martin

Po menších ťahaniciach si majiteľ dnes 15.1.2016 nechal na svoje náklady odstrániť svoj nepojazdný vrak.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania