Prechod z Bratislavského hradu na zámockú ulicu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Branislav Andreansky 25. novembra 2015

Turisti prechádzajúci z Bratislavského hradu na ul Zámocká sa na schodiskoch otáčajú a vracajú späť k zámku a hľadajú ďalšiu cestu na prechod do centra mesta. Tento zmatok spôsobuje nedostatocné oznacenie prechodu (vo vyhradených hodinách) a vizuálne uzavretý prechod kovovou bránou.

04. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe podnetu občana a preverenia situácie si Vás dovoľujeme informovať, že dotazované schodisko sa nenachádza na pozemkoch patriacich Kancelárii Národnej rady Slovenskej republiky.

S pozdravom

JUDr. Zuzana Marková
JUDr. Zuzana Marková
odbor komunikácie s médiami a verejnosťou
KANCELÁRIA NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania