Rozšírenie kapacity MŠ Vajnory

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Martin Bak 02. decembra 2015

Dobrý deň
Snažil som sa na webe MČ dopátrať k informáciám o plánovanom rozšírení kapacity MŠ. Vraj má byť riešená nadstavbou súčasnej budovy v areáli ZŠ kde sú triedy 1.ročníkov, ŠKD a jedálne, a vraj sa má o tejto otázke rozhodovať na zastupiteľstve v decembri.
Je začiatok decembra a stav informácií webe MČ je neaktulizovaný, o programe decembrového zastupiteľstve ani o tejto téme nikde nič.
MiÚ nevyhlásil žiadnu diskusiu, stretnutie, prerokovanie s občanmi, a pod. aby zapojil verejnosť, pritom vo Vajnorských novinách boli samé chvály že na to bude príspevok z ministerstva.
Myslím, že rodičia žiakov ZŠ aj predškolákov v MŠ, ktorých sa to týka, by si zaslúžili verejnú debatu o možných alternatívnach riešenia, nie direktívne rozhodnutie.

17. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet.
Projekt na rozšírenie kapacity MŠ je od 11.12.2015 na web stránke mestskej časti (bod č. 19): http://www.vajnory.sk/index.php?id=475&view_more=3353 .
Zaoberali sa ním komisie aj miestne zastupiteľstvo 16.12.2015, ktoré sa dohodlo, že je možné ho pripomienkovať do Vianoc mailom na vajnory@vajnory.sk alebo písomne na adresu MČ Bratislava-Vajnory, Roľnícka 109, 831 07 Bratislava.
S pozdravom


Ing. Ján Mrva, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania