Chýbajúce vodorovne značenie cyklopriechodu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Dobrý deň, cyklopriechod nemá dokončené vodorovne značenie - biele prerusovane kocky pozdĺž zeleného pásu.

07. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri vyznačovaní cyklotrasy dodávateľ, ktorý zabezpečoval realizáciu stavby opomenul doznačiť prechod pre cyklistov vodorovným dopravným značením V7. Bolo to spôsobené tým, že definitívne dopravné značenie bolo niekoľkokrát prepracovávané. Skontaktovali sme sa s ním a v priebehu tohto týždňa t. j. (7.12. – 11.12.) predmetný cyklistický prechod na Rybničnej ulici doznačí, ak to počasie dovolí.
Za Váš podnet ďakujeme.
Pekný deň.


Ing. Janka Meštaníková
oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
07. december 2015

Branislav Nopp

Ďakujem. Ešte mám pocit, že na Dorasteneckej chýbajú piktogrami - ak ju porovnám s Tomanovou, ktorá je podobne riešená. Aby teda nechodili zbytočne viackrát.
26. február 2016

Branislav Nopp

Vďaka. značenie je doplnené. ☺
26. február 2016

Branislav Nopp

z iného uhla
01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
k Vášmu podnetu ohľadne doplnenia vodorovného dopravného značenia na cyklotrase JURAVA - časť Osloboditeľská ul. uvádzame - dodávateľ stavby spoločnosť STRABAG s.r.o. doplnil chýbajúce vodorovné dopravné značenie. Doplnenie vodorovného dopravného značenia (piktogramov ) na Dorasteneckej ul. vzhľadom na to, že sa jedná o väčší rozsah prác bude doznačené v jarných mesiacoch v rámci obnovy vodorovného značenia v Mestskej časti Bratislava – Vajnory.

S pozdravom

Ing. Janka Meštaníková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/48224428
mestanikova@vajnory.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania