Zničený smetiak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Smetiak na začiatku Parku A.H. zrejme nevydržal víkendový nápor... P.S. je to pri zástavke MHD Tomašikovś

07. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, výmenu smetiaka sme zaradili do harmonogramu opráv.






kancelária starostu
15. august 2016

Peter Pavlík

Je to uz viac ako 250 dni a smetiak je stale v rovnakom stave.
22. september 2016

Peter Pavlík

Smetiak bol vymeneny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania