Stará rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Filip Likavčan 14. júna 2016

Dobry den, na obrazkoch posielam fotku uz nepouzivanej elektrorozvodne a tiez otvorenej skrine s elektroinstalaciou na stlpe.

Nachadzaju sa na ulici Krajna v Bratislave cca 100 metrov od pobocky Tatrabanky.

Chcem poprosit o odstranenie tychto nepouzivanych zariadeni, obzvlast tej rozvodne, kedze sa v nej hromadia odpadky a hlavne sa nachadza na uzkej ulici, kde sa ludia musia autam uhybat na krajnici a ta rozvodna tam zbytocne zavadzia a znizuje bezpecnost.

Oslovil som s tym uz elektrarne a odpisali mi toto: "Uvedený objekt nie je nase zariadenie, deliacim miestom je IPS takze mozeme dat pripojku skontrolovat a nasledne odpojit. Poziadavku na odstranenie skrine je potrebne smerovat a skontaktovat sa z majitelom (mozno mesto) a vyzvat ho na odstranenie objektu (nie je objektom nasej spolocnosti)".

Prosim o vyjadrenie z Magistratu, ci ide o ich objekt, kedze stoji na mestskom pozemku.

Vopred dakujem za vsetkych susedov na ulici.

11. december 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Žiaľ, nevieme odpovedať viac, iba to, že zariadenie nepatrí hlavnému mestu.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
11. december 2012

Filip Likavčan

Dakujem za odpoved. Viete ma nasmerovat kto by este mohol byt potencialnym majitelom tohto zariadenia? Mestska cast?
11. december 2012

Odkazprestarostu.sk

Poslali sme to na Ružinov, tak uvidíme, aká bude reakcia.
14. jún 2016

Filip Likavčan

Zo ZSE Distribucia sa vyjadrili: "Uvedený objekt nie je nase zariadenie, deliacim miestom je IPS takze mozeme dat pripojku skontrolovat a nasledne odpojit. Poziadavku na odstranenie skrine je potrebne smerovat a skontaktovat sa z majitelom (mozno mesto) a vyzvat ho na odstranenie objektu (nie je objektom nasej spolocnosti)"

Prosim spravcu komunikacie Magistrat hl. mesta SR Bratislava, aby zabezpecil odstranenie stavby v zmysle zakona.
04. apríl 2020

Martin Uváček

Podnet aj po rokoch neriešený.
14. apríl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania