Upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. júla 2013

Na kanalizačnom odtoku chýba kanalizačný poklop. Pri každom dlhšie trvajúcom daždi z dôvodu upchatého kanála vznikajú obrovské mláky vody zabraňujúce chodcom v prechode cez cestu bez toho, aby ich museli obchádzať alebo aby ich bezohľadní vodiči neostriekali vodou.

02. júl 2013

Ján

Kanalizácia naďalej upchatá po dlhé roky.
04. júl 2013

Silvia Kovácsová

Dobrý deň,

chýbajúci kanalizačný poklop sa nachádza na Komárovskej ulici, ktorá je v správe Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy. Uvedenú požiadavku im bude Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Pod. Bikupice adresovať a trvať na urýchlenie nápravy.

S pozdravom

ref. ŽP,OaCH MiÚ
04. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chýbajúci kanalizačný poklop sa nachádza na Komárovskej ulici, ktorá je v správe Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy. Uvedenú požiadavku im bude Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Pod. Biskupice adresovať a trvať na urýchlenie nápravy.

S pozdravom

ref. ŽP,OaCH MiÚ
17. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyčistenie uličných vpustov kanalizácie zabezpečíme prostredníctvom nášho dodávateľa.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
25. marec 2014

Anonymný užívateľ

Stále upchatá kanalizácia, po daždi. naozaj to trvá mesiace?!?!
29. apríl 2014

Ľubomír

Stačí aby bola dnes mala búrka/29.4.2014/ a už je zatopená križovatka...
17. marec 2016

Ľubomír

riešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania