Poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 27. októbra 2012

V marci tohto roka firma SPP na Hrobákovej ulici rekonštruovala plynovod. Prácu dodávateľská firma urobila tak kvalitne, že dnes po ďažďoch sa na prepadnutom chodníku drží voda tak, že je neprístupný a chodci musia chodiť okolo po trávniku, ktorý tým aj ničia.

12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

počas výmeny plynovodu spoločnosti SPP a.s. predmetný chodník na uvedenej ulici nebol búraný a ani inak stavebne dotknutý. Trasovanie plynovodu bolo vedené mimo chodníka, t.j. v zeleni. Zlý technický stav chodníka je spôsobený jeho dlhoročným užívaním a prepadnutým podložím. Pokúsime sa investície na jeho opravu zaradiť do rozpočtu na budúci rok, avšak je nutné dodať, že zlá finančná situácia nám zrejme dovolí realizovať len havarijné stavy.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania