Zničená výzdoba vianočneho stromčeka MsČ Devínska Nová Ves

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Robert 18. decembra 2015

Výzdoba vianočného stromčeka umiestneného MsČ Devínska Nová Ves bola ako sa zdá z fotografie zničená. A keďže to býva opakovane každým rokom podobné, vzniká otázka, či toto považuje MsČ DNV sa relevantnú výzdobu. Myslím si však, a teda dúfam, že táto výzdoba nepochádza z dielne MsČ DNV, ale je obeťou vandalizmu.

20. december 2015

Ľubica

A ake by to bolo pekne keby sa tam taky Vianocny stromcek zasadil z pohladu tejto fotografie trochu dolava natrvalo a zdobil by sa vramci Vianocnej ulicky nejako ako tvoriva dielna a nemusel by sa na to rubat kazdy rok dalsi strom......pozemok je cirkevny teda by mal byt zaujem o taketo aktivity na nom...aspon dufam. Vianoce su ich velkym sviatkom....Vandali maju nevyuzitu kreativitu, kto netvori destruuje...skoda..
02. november 2018

Obyvatelka DNV

podnet prosim uzavriet. Uvidime ako to bude vyzerat tento rok :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania