Lístie a špina na ceste a ihrisku (Gercenova)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

zabudnute listie a spina na ceste a ihrisku na gercenovej ulici pri skolke

21. december 2015

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol postúpený na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý zabezpečuje v k.ú. Petržalka údržbu komunikáciií III. a IV. triedy a ihrísk podľa stanoveného harmogramu prác.

mestská časť BA-Petržalka
23. december 2015

Marek Hegci

Ďakujem za odpoveď. Dúfam, že to do nového roka zmizne, keď je mokro tak to dosť kĺže. O tom že to vyzerá hrozne pomlčím..
Ďakujem
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyčistenie bolo zabezpečené v čase aktuálnosti pracovníkmi MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania