Zablatené chodníky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Na chodniku pri materskej skolke za Gercenovou ulicou zostal velky neporiadok po vykopovych pracach. Chodnik je cely zablateny.

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok bol vyčistený.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania