Nepojazdné vozidlo v zákaze vjazdu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. novembra 2012

Chcel by som upozorniť na nepojazdné vozidlo pravdepodobne na pozemku železníc pri ŽST Filiálka neďaleko Trnavského mýta, ktorý sa stal neoficiálnym parkoviskom pre okolo bývajúcich obyvateľov. Pri vjazde na tento pozemok je značka zákaz vjazdu a upozornenie aj o zákaze vstupu podľa zákona o dráhach. Niektorí obyvatelia, podobne ako majiteľ tohoto dlhodobo odstaveného Volkswagenu si urobili z tohoto pozemku vrakovisko. Konkrétne toto auto má platnosť STK a EK do 7/2011. Vedeli by ste s týmto a ostatnými nepojazdnými autami v týchto miestach niečo urobiť?

03. november 2012

blademan

ked mi ho daruje za odvoz,ja si ho zoberiem :D
08. november 2012

TOmáš

Podla mna by to takto malo byt,majitel kasle nato tak kdo ma moznost a jak tak nech si to zobere.
mam odtahovku keby som mal dovolene brat takto vraky tak by sa nikdo nestazoval ze co s tym .
08. november 2012

blademan

ja ho chcem :D komu pati to polo :D
25. november 2012

kujon

Majitel mozno len nema penizae na opravu, samosprava by mala oslovit majitela a snazit sa problem riesit, navrhnut odpredaj na drazbe alebo odtiahnutie do servisu, skor ako ako snazit sa majitelovi vozidlo zlikvidovat!
25. november 2012

Kredenc

Nechapem,auto nieje burane gumy nejsu ani vyfucane ani nic podobne preco by to mal hned byt vrak?Bol som to pozriet auto ma majitela...
10. december 2012

Anonymný užívateľ

Podnet je vyriešený. Vozidlo niekde zmizlo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania