Zvyšok smetného koša

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. novembra 2012

Na križovatke Mýtna-Vazovova je už dlhodobo položený rám smetného koša. Poprosím kôš opraviť, prípadne tento rám odstrániť. Ďakujem.

23. január 2018

Martin U

zbytky koša sa tam už nenachádzajú. podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania