Rozbitý chodník na Levickej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. novembra 2012

Chcel by som poprosiť samosprávu o úpravu, resp. celkovú obnovu chodníka na Levickej ulici. Chodník je už roky v dezolátnom stave. Je natoľko rozbitý, že aj prechod s detským kočíkom, alebo na kolieskových korčuliach je takmer nemožný. Po otvorení OC Centrál sa zvýšil nápor chodcov na toto miesto, nakoľko je to spojovací bod medzi hlavným vchodom a zastávkou MHD na Trnavskom mýte. Jedinou malou úpravou, ktorú urobil investor OC Centrál bolo umiestnenie vodiacich prvkov pre nevidiacich, ale nedošlo k oprave povrchu chodníka. Samozrejme by bolo fajn s obnovou chodníka ho urobiť aj úplne bezbariérový. Vopred si dovolím poďakovať za dúfam skoré vyriešenie.

12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu bola vykonaná obhliadka, kde bolo zistené, že uvedený chodník na Levickej ul. nie je v dezolátnom stave a spevnená plocha slúžiaca na vjazd do garáži je momentálne taktiež schodná pre chodcov. Pokračovanie tejto spevnej plochy odčlenenej obrubníkom má narušenú povrchovú štruktúru, ktorá by sa mohla navonok prejavovať ako "dezolátny stav" avšak je taktiež pre chodcov schodná. Opravu spevnenej plochy s narušenou povrchovou štruktúrou zabezpečíme v roku 2013, nakoľko vzhľadom na poveternostné podmienky v súčsnosti riešime len havarijné stavy na komunikáciách III. a IV. triedy zverených do správy Mestskej časti Bratislava - Ružinov.


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
Ľubomír Holík, vedúci referátu regionálneho rozvoja
24. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Chodník na Levickej ulici - pravá strana bol v letných mesiacoch 2014 zrekonštruovaný.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania