Prechod pre chodcov na Majerskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
bibiana zigova 30. decembra 2015

Povodny prechod pre chodcov na Majerskej ulici tesne pri Hradskej ulici (pri Kebabe) nie je uz vidiet. Prosim zabezpecte premalovanie. Je to frekventovany prechod na zastavku MHD.
dakujem.

25. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Prechody pre chodcov sa budú obnovovať po zimnom období. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
06. máj 2016

bibiana zigova

Uz je po zime, prechod stale nie je obnoveny, navyse je v strede kanal bez poklopu.
18. október 2016

bibiana zigova

Dobry den, blizi sa zima, prechod nie je, kanal je stale bez poklopu. vdaka za urgent riesenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania