Prepadnutá vozovka - pravý jazdný pruh - Račianske mýto

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Vladimir 04. januára 2016

Dobry den,

chcel by som upozornit na prepadnutu cast vozovky resp. nerovnost v dosledku nekvalitnej opravy . Jedna sa o pravy jazdny pruh na Racianskom myte - Sancovej ul. smer Trnavske myto. Tato nervnost strpcuje vodicom a ich autam zivot uz nejaky ten rok. Tlmicom to tu da zabrat ako na osobnom vozidle tak na vozidle MHD.

12. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet,.Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Ako nás informoval správca komunikácie, podnet bude zaradený do harmonogramu opráv.

Oddelenie komunikácie a marketingu
06. september 2018

Martin Uváček

Prepad tam je stále aj po troch rokoch od nahlásenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania