Kde je na Nám. Slobody chodník???

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. novembra 2012

Chcel by som sa opýtať samosprávy, resp. mestskej polície, kadiaľ majú chodiť chodci, vozíčkari, a matky s kočíkmi na Nám. Slobody pred vstupom do Strojníckej fakulty STU, keď tolerujú parkovanie áut a prechod chodcov cez parkovisko. Pôvodným zámerom bolo viesť chodník popri ceste, ale nakoľko v poslednom období je tento chodník obparkovaný autami, chodcom nezostáva dostatok miesta a mestská polícia, ktorá chodí okolo niekoľkokrát denne nekoná. Chcel by som poprosiť samosprávu, aby spriechodnila chodcom chodník v dostatočnej šírke či už dopravným značením, fyzickými zábranami, alebo hocijakým iným spôsobom tak, aby chodci nemuseli chodiť po parkovisku STU. Ďakujem.

15. november 2012

Anonym

Kadiaľ majú prejsť chodci? Podľa vyjadrenie mestskej polície je takéto parkovanie v poriadku. Myslím si, že keby sa celá tá inštitúcia klaunov, čo ani zákon poriadne nepoznajú zrušila, na škodu by to nebolo. Od mesta však očakávam vyriešenie toho, že na chodník sa nedostanú ľudia!!!
13. január 2013

gaspar

Tento podnet je nerieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania