Načo sú stĺpiky keď nechránia chodcov?

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Netro 04. januára 2016

Prosím o komplexné vyriešenie problému parkovania na chodníku na Legionárskej (v križovatke Račianske mýto), kde sú síce osadené stĺpiky zabraňujúce vjazd na chodník, ale len z niektorých strán. Keďže vozidlá parkujú až za stĺpikmi, v konečnom dôsledku to znamená ešte menj miesta pre chodcov. Prosím o osadenie stĺpikov všade, kde to je treba a vyznačenie zony s parkovaním povoleným len na vyznačených parkovacích miestach.

04. január 2016

big_brother

Toto je ako v kocúrkove :( Asi by to bolo treba celé "vystĺpikovať" aby sa tam neparkovalo. A chodci potom môžu chodiť medzi stĺpikmi ako v bludisku :)
04. január 2016

Netro

asi tak :-/

bohužiaľ už je toto mesto v takom štádiu, že už asi nič iné ako stĺpiky nepomôže
04. január 2016

Jozef A

Žiadne stĺpikovanie nepomôže, jediné, čo sa dá, je zákonom zakázať parkovanie na chodníku tam, kde nie je povolené značkou, ako to bolo v minulosti. Lenže to by sa samosprávy a celá štátna správa z toho pos.ali, lebo parkovanie sa dlhodobo nerieši a ak áno, iba spoplatnením. Čistá ruka.
12. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sem o ňom správcu komunikácie. Po preverení situácie navrhne opatrenia na riešenie situácie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
31. október 2019

Martin Uváček

Podnet je aj po troch rokoch neriešený. Parkovanie pretrváva.
14. apríl 2020

Martin Uváček

Vidieť že chodník stále ničia autá SUV duševne zaostalých vodičov - Porsche Cayenne, tu stojí od roku 2012. Stĺpiky tu vôbec neplnia úlohu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania