Manévrovanie vozidiel na chodníku v križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Netro 04. januára 2016

Prosím o osadenie regulačných stĺpikov, ktoré by zabránili nebezpečnej jazde po chodníku o ohrozovaniu chodcov a výjazdu na chodník v priestore jednej z najrušnejších križovatiek v meste. To zábradlie tam je aby chránilo chodcov a nie, aby chránilo autá parkujúce na chodníku od okoloidúcich áut.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania