Preskupenie stĺpikov - prejazd cyklistov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Netro 04. januára 2016

Rád by som Vás požiadal o preorganizovanie umiestnenia stĺpikov na novej ulici (Satinského) tak, aby bol medzi tromi strednými stĺpikmi priestor vždy 150 cm (pre každý smer jady) na bezpečný prejazd cyklistu (vrátane bicyklov s prívesním vozíkom pre deti, psov, nákladných prívesov a nákladných bicyklov) namiesto súčasného usporiadania, ktoré jednak nie je rovnomerné a tiež bráni prejazdu cyklistov. Ideálne by bolo doplniť piktogramom V8c, ktorý by cyklistu navádzal do správnej medzery.

04. január 2016

Michal K.

obavam sa, ze hned za stlpikmi zaparkuju tri auta vedla seba a bude po bezpecnom prejazde. takze by bolo potrebne spolu s tym aj namalovat vodorovne znacenie, ktore tento prejazd vymedzi.
04. január 2016

Netro

áno áno, to je jasné... inak myslím, že tam je značka zákaz zastavania alebo žltá čiara
12. január 2016

Michal

Čo sa týka parkovania, celé centrum od Karadžičovej je zóna so státím na vyznačených miestach. Nemusia tam byť žiadne značky. Ak auto stojí inde ako na vyznačenom mieste treba volať Mestkú Políciu Staré Mesto - 02/5924 6400
18. február 2016

Odpoveď samosprávy

Predmetná komunikácia - Satinského ulica nie je v správe MČ Bratislava - Staré Mesto

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
03. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás inforomoval správca komunikácie, mesto neinštalovalo uvedené kolíky. Dokonca ani nezodpovedáme za daný úsek. Mesto bude hľadať autora ako aj zadávateľa ktorý dal zhotoviť túto zábranu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
06. marec 2016

Michal K.

stlpiky boli pekne veselo natrete, hned sa pri nich lepsie parkuje :)
03. február 2021

Martin Uváček

Posledné správy o riešení som našiel z roku 2017, vtedy sa mestská časť a magistrát navzájom doťahovali, kto môže zasiahnuť. https://www.bratislavskenoviny.sk/samosprava/44589-kauza-satinskeho-ulica-zmiznu-konecne-zabrany Odvtedy sa nič nezmenilo. Potrebné podnet opätovne pripomenúť mestu.
03. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
08. apríl 2021

Žigmund Branimír Hronsecký

Poprosím o aktualizáciu
13. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zábrany sme neurčili a teda nepovolili. Komunikácia je nezaradená a teda účelová. Orgánom štátneho odborného dozoru na účelových komunikáciách je MČ - Staré Mesto.
Obhliadkou z februára bolo zistené, že na danej komunikácii pribudlo oplotenie. Oplotenie povoľuje stavebný úrad.
Podnet preposielame MČ Staré Mesto. Samozrejme sme pripravený im pri riešení poskytnúť súčinnosť ak to bude treba.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Staré Mesto

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
21. jún 2021

Žigmund Branimír Hronsecký

Poprosím aktualizáciu
21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania