Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Netro 02. januára 2016

Na severnej strane ulice Ivánska cesta chýba chodník napriek tomu, že už to nie je ako v minulosti opustená industriálna zóna na okraji mesta. Prosím o dobudovanie chodníka, ideálne oddeleného zeleňou od cesty, šírky min. 2,5 m medzi zastávkou MHD a križovatkou Galvaniho x Ivánska.

04. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Pozemok, na ktorom chýba chodník, nie je v správe mestskej časti, z uvedeného dôvodu mestská časť nemôže mestská časť budovať chodník .





kancelária starostu
04. január 2016

Peter

Pre "kanceláriu starostu": prepáčte, ale takúto odpoveď nemôžete myslieť vážne! Skôr sa zamyslite nad tým, ako tam ten chodník zriadiť. MHD zastávka predtým (Ivanská cesta smer z letiska) je vybudovaná za riadenou križovatkou (OLO/AVION/IKEA), kde je prechod pre chodcov len na strane Ikea, navyše aj prechod zo zastávky k tejto strane križovatky (popred OLO) chýba! Potom je jasné, že ľudia začali chodiť krížom po tráve akoby to mali neprakticky a zdĺhavo obchádzať (3x prechod len aby sa dostali na chodník na strane AVION-u, následne chodník popri ňom smer McDonalds, ďalší prechod cestou ako je zastávka pri McDonalds, ešte kúsok chodníka a zas riadená križovatka, veľmi frekventovaná).

Nebolo by rozumnejšie a pre občanov prijateľnejšie skúsiť sa dohodnúť s majiteľom pozemku na bezplatnom prenájme? Keďže je táto časť pozemku od jeho areálu oddelená pevným plotom, nepredpokladám, žeby mal záujem o využívanie tejto časti pozemku...
17. február 2019

Martin Uváček

Máme nové vedenie na magistráte, tak by im bolo treba preposlať tento podnet. Ten kus chodníka tu naozaj chýba.
23. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že Váš podnet vybudovania chodníka považujeme za opodstatnený. Požiadali sme o zaradenie podnetu do investičných akcií mesta na oddelenie stavebných činností.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. apríl 2019

Martin Uváček

Je už známy termín výstavby tohto chodníka?
08. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. september 2019

Martin Uváček

Stále sa žiaden chodník nestavia.
03. október 2019

Martin Uváček

Aké je najnovšie stanovisko mesta? Chodník sa stále nestavia?
26. október 2019

Martin Uváček

Podnet neriešený.
26. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve,

S pozdravom
Stanislav
24. apríl 2020

Martin Uváček

Apríl 2020 a zatiaľ si môžeme chodník dláždiť len sľubmi.
11. október 2020

Martin Uváček

Podnet stále bez riešenia.
12. apríl 2021

Martin Uváček

Chodník nebol napriek prísľubu magistrátu dodnes vybudovaný. Podnet je neriešený.
28. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet stále neriešený. Chodník na Ivanskej v nedohľadne.
11. máj 2021

NaTrnavke

Ivanská cesta-chodník-chýbajúci

chýba chodnik od zastávky pri ARS po križovatku Galvaniho-Ivanska cesta
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za aktualizáciu, podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania