Nefunkčná telefónna búdka

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. januára 2010

Na ulici Nejedlého sa nachádza nefunkčná telefónna búdka. V blízkom okolí pritom nie sú takmer žiadne búdky na mince.

29. január 2010

Odpoveď samosprávy

Prajem dobrý deň a ďakujem za zaslaný podnet.

Neviem ako presne funguje táto stránka lebo predpokladám že by niekto mal triediť sťažnosti, podnety alebo dožiadania ktoré sú v kompetencii mestskej časti a pána starostu nevynimajúc a ktoré sú v kompetencii Hl. mesta SR Bratislavy alebo iného vlastníka a prevádzkovateľa. . Žiaľ musím konštatovať že podnety ktoré ste dnes doručili na adresu miestneho úradu sú v kompetencii Hl. mesta SR Bratislavy respektívne telekomunikácii.

O nedostatkoch uvadzaných podnetov vieme, dožadujeme sa ich riešenia aj z našej pozície, ale zatiaľ je vec nedoriešená vlastníkom alebo prevádzkovateľom ako je hlavné mesto a Dopravný podnik. Podnety alebo požiadavky určite ešte dnes t,j. piatok 29.1.2010 postúpime na Hl. mesto a budeme sa dožadovať podania informácie vo veci. Ale takto sa čas na odpoveď veľmi predlžuje. Pre urýchlenie veci odporúčam si pozrieť "Štatút" hl. mesta SR Bratislavy kde je deľba kompetencii uvedená.

PhDr. František Guth, prednosta
12. február 2010

Kollárik Ľudovít

Kollárik Ľudovít:
Nerozumiem, prečo je takéto vysvetlovanie zverejňované a prečo po tomto vysvetlení zostáva zodpovedná mestská časť Staré Mesto. Je úmyselným cieľom je poškodzovať Dúbravku?
S pozdravom
Kollárik
26. február 2010

Rudolf Legel

Čo to znamená p.Kollárik? 1. Nefunkčné tlf. búdky tu sú (viem najmenej o troch ruinách na Nejedlého v Dúbravke). 2. Treba ich odstrániť? Áno. Tento názor je snáď "osobný útok" alebo "obscénnosť"? Prečo treba túto vysoko žiadúcu stránku odstrániť? Nepripomína Váš názor paranoiu? Čo s tým majú spoločné "minority"?
09. november 2012

byvam vedla

pan "Rudolf Legel" asi ste si neuvedomili ale ide tu hlavne o poriadok a cistotu v dubravke davam za pravdu panovi: "Kollárik Ľudovít" ak viete o dalsich ruinach tel. budky preco nezahlasite podnet zastavate sa necinnosti samospravy? budeme cakat kym to nejaky asocialy ukradnu alebo kym to zozerie hrdza? obyvatelia dubravky tu nechcu mat dalsi lunik9 ak sa vam take prostredie paci mozte sa tam odstahovat. nemyslim si ze by pan kollarik tu odpoved pre samospravu nesmeroval priamo na vas zobrali ste si to velmi k srdcu
09. november 2012

byvam vedla

chcel by som sa opravit- slovo nesmeroval som chcel napisat nasmeroval dakujem za pochopenie
17. január 2015

Anonym

Ta budka tam uz nie je

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania