Doplnenie smetiakov na M. Schneidera-Trnavského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: WhenTheLeveeBreaks, 07. januára 2016

Prosím o zváženie inštalácie smetiakov na chodník od Okresného riaditeľstva PZ v Dúbravke do Karlovej Vsi popri M. Schneidera-Trnavského. Po celej trase vyznačenej na priloženej mape červenou čiarou nie je ani jeden smetiak. Pri Okresnom riaditeľstve PZ v Dúbravke je smetiak Zelenej hliadky, ďalej už nič.

08. január 2016

Xena

Ano. Pomohlo by to.
12. január 2016

Odpoveď samosprávy

Nové smetné koše v zeleni sa budú osadzovať po prebehnutí verejného obstarávania na dodávateľa.
Na osadenie košov sú potrebné aj priaznivé klimatické podmienky.
Predpokladaný termín odhadujeme na koniec mája 2016.

Ing. Uhláriková - referát životného prostredia
12. január 2016

Xena

Vďaka za informáciu pani Uhláriková. Uvidíme, ako budú práce v máji pokračovať.
11. júl 2016

Lucia

Chýbajúce smetné koše na M. Schneidera Trnavského

Na pesej zone za zdravotnym strediskom chybaju smetne kose a odpad sa hromadi okolo laviciek. Je tam aj jedna poskodena lavicka.
14. november 2017

Odpoveď samosprávy

Na pešej zóne M. Schneidera-Trnavského sú smetiaky doplnené.
V oblasti od OR Polície SR smerom na Karlovu Ves sa jedná o súkromné pozemky a súkromnú cestu. Nie je tam verejný chodník a smetné koše tam osádzať nemôžeme.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.