Poškodená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 11. januára 2016

Na ostrovčeku vo výjazde z Obilnej na Tomášikovu je (po dopravnej nehode) poškodená dopravná značka.

10. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca, urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania