Bus stanica Nivy - obsadená autami

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Jan Hubar 06. novembra 2012

Dobrý deň,

Námestie pred AS Mlynské Nivy kadiaľ sa denne premiestňujú tisíce cestujúcich (vrátane zahraničných turistov) je komplet zahltené autami, na prechod im ostane zvyčajne úzky koridor medzi parkujúcimi autami (hlavne že sa dodržal zákon!), nezriedka sa musia uhýbať prichádzajúcim/odchádzajúcim autám.

Pri tom množstve ľudí je ten priestor absolútne nedostatočný. O špine, kope zbytočnej reklamy - betónove valce, otrhané plagáty a asociáloch vrátane správania sa taxikárov ani nemusím písať.

Prosím kompetentních aby sa tam išli pozrieť a prijali nevyhnutné opatrenia na odstránenie tohto stavu.

Vopred vďaka,

07. november 2012

juro

stačí odmontovať ventilky z kolies a vyhodiť do smetného koša
07. november 2012

peter

Mam skusenost ze pokial sa dodrzi zakon magistrat ani mestska policia to riesit nebude, taka je ich zvycajna odpoved. To sa tyka celkovo parkovania v danej lokalite aj okolo komplexu budov CBC a VUB. Podnety uz poslalo viacero ludi zatial nic neriesia. Hlavne ze auta nechaju priestor 1 az 1,5m.....
21. marec 2013

Ján Hefty

Osadené zábrany, zatiaľ plnia svoj účel...
25. marec 2013

Juraj

Ked je toto vyriesene problému tak ďakujem pekne. Parkovacie plochy žiadne. A to nehovorím o BCentrach. Všade kde prídete na stanicu mate možnosť zaparkovat. Len v Bratislave nie. Chápem chodcov ale kam sa mam postaviť ked idem na poštu? Ja tam nestojim cely den ako zamestnanec banky alebo BCentra. Oni majú parkovisko za poplatok preto zamestnanci stoja v ulickach. Toto treba riešiť prečo niekto odklepne stavbu a na parkovanie ani nepozrel.
25. marec 2013

Ján Hefty

@Juraj: myslím, že už v každom väčšom nákupnom centre je aj pošta, takže, ak potrebujete chodiť na poštu autom, máte na výber. Alebo zaparkujte v neďalekej garáži pod CBC za poplatok a tých 100 m prejdite peši - teraz už môžete, keďže vám vchod na poštu a stanicu neblokujú nadivoko odparkované autá :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania