Výtlk na Panónskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Domino 14. januára 2016

Dobry den,

uz asi polroka co jazdim cez Panonsku v smere do mesta sa musim vyhybat vytlku na Panonskej ulici. Vytlk sa nachadza za Teskom a este pred nadjazdom v "pomalsom" pruhu. Priblizne ako je zobrazene na mape Prosim o jeho opravu.

Fotku vytlku som pouzil z internetu

17. január 2016

Jan

Dobry,
Rovnaka staznost tu uz bola:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/20397/vytlky-na-panonskej-ceste

Tie vytlky su tam uz 2 roky, nie pol roka...Vidno ich na google street view z 2012 roku, kludne si to pozrite.
Nebezpecne su lebo ich spozorujete uz ked je neskoro...

Dakujeme
19. január 2016

Miso

Vytlk je uz zaliaty. Ako aj viacero dalsich na Panonskej.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania