Prečo zákaz vjazdu?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jana 13. januára 2016

Cast ulice Martincekova ma slepu ulicu (okolie Martincekova 13), pricom je tam osadena dopravna znacka Zakaz vjazdu. Aky vyznam ma tato znacka? Je to slepa ulica s vyasfaltovanym priestorom, ktory sa permanentne vyuziva na parkovanie. Nie je tu oznacene rezidentske parkovanie... Na akom zaklade moze teda 'bezne' auto vstupit do tejto ulice? Dakujem

14. január 2016

Luba L

Na zaklade rezidentstva :-). Je tam zakaz vjazdu OKREM dopravnej obsluhy
15. január 2016

Michal

ak je ta "znacka" aj dnes v takom stave (alebo horsom) ako na zabere z google street view, tak podla mna tazko moze byt povazovana za platnu, kedze ani nahodou nezodpoveda vyobrazeniu podla vyhlasky. nevyplyvaju z nej teda ziadne povinnosti.
18. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Dodatková tabuľka s textom (č. E 12) s nápisom „OKREM DOPRAVNEJ
OBSLUHY“ obmedzuje platnosť značky, pod ktorou je umiestnená, na vozidlá
zabezpečujúce zásobovanie, opravárenské, údržbárske alebo komunálne a podobné služby, na
vozidlá s parkovacím preukazom pre osoby so zdravotným postihnutím alebo na vozidlá
s osobitným označením č. O 3, na vozidlá taxislužby a vozidlá, ktorých vodiči, prípadne
prevádzkovatelia majú v miestach za značkou bydlisko, sídlo alebo garáž; pre tieto vozidlá
neplatí značka, pod ktorou je tabuľka umiestnená.



kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania