Vstup do Mierovej kolonie cez Magnetovú ulicu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Pavol Biely 15. januára 2016

Namiesto chodníku pri vstupe cez schody z Magnetovej ulice do Mierovej kolónie je tam zem, ktorá počas dažďu alebo snehu sa zmení na blatovú kaluž.

04. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
08. marec 2017

Pavol Biely

Už je to rok od podnetu. Kedy sa bude konať?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania