Prepadávajúca sa dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Lučenič 18. januára 2016

Postupne sa zväčšujúci prepad zámkovej dlažby na chodníku na Junáckej ulici pri jej vyústení na Bajkalskú. Žiadam o opravu.

28. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
21. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Majiteľ pozemku nám písomne potvrdil opravu dlažby.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania